RN50E9762BRE6
MFR.Part #
RN50E9762BRE6
JLCPCB Part #
C3472196
Description
-65℃~+175℃ 50mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors