CMF50806K00FKEB
MFR.Part #
CMF50806K00FKEB
JLCPCB Part #
C1806916
Description
-55℃~+175℃ 250mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS