RN50E8062BRSL
MFR.Part #
RN50E8062BRSL
JLCPCB Part #
C1816251
Description
-65℃~+175℃ 50mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors