RN50E7501BBSL
MFR.Part #
RN50E7501BBSL
JLCPCB Part #
C3352710
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors