MAL215629152E3
MFR.Part #
MAL215629152E3
JLCPCB Part #
C1609010
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1500uF 2.12A@100Hz 239mΩ@100Hz 25mm 32mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS