RN50E7231BRE6
MFR.Part #
RN50E7231BRE6
JLCPCB Part #
C1807637
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors