RN50E7151BRE6
MFR.Part #
RN50E7151BRE6
JLCPCB Part #
C1807639
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.15kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors