RN50E7152FRSL
MFR.Part #
RN50E7152FRSL
JLCPCB Part #
C1806963
Description
-65℃~+175℃ 50mW 71.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors