RN50E6732DBSL
MFR.Part #
RN50E6732DBSL
JLCPCB Part #
C1430257
Description
-65℃~+175℃ 50mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors