RN50E65R7BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E65R7BBSL
JLCPCB Part #
C3471273
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors