CP0010R2700KE66
MFR.Part #
CP0010R2700KE66
JLCPCB Part #
C19422727
Description
-65℃~+275℃ 10W 270mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS