RN50C1780BBSL
MFR.Part #
RN50C1780BBSL
JLCPCB Part #
C1432262
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors