RN50E6340FRSL
MFR.Part #
RN50E6340FRSL
JLCPCB Part #
C1806961
Description
-65℃~+175℃ 50mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors