RN50E49R9BBSL
MFR.Part #
RN50E49R9BBSL
JLCPCB Part #
C1438745
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors