VS-40L15CT-M3
MFR.Part #
VS-40L15CT-M3
JLCPCB Part #
C468098
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Common Cathode 10mA@15V 15V 20A 520mV@40A 700A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS