RN50E4422BRSL
MFR.Part #
RN50E4422BRSL
JLCPCB Part #
C3400030
Description
-65℃~+175℃ 44.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors