RN50E4321BRSL
MFR.Part #
RN50E4321BRSL
JLCPCB Part #
C3355621
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors