RN50E4022CB14
MFR.Part #
RN50E4022CB14
JLCPCB Part #
C1425577
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors