Y0785119R400T9L
MFR.Part #
Y0785119R400T9L
JLCPCB Part #
C1477608
Description
-55℃~+125℃ 119.4Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS