RN50E3242BRSL
MFR.Part #
RN50E3242BRSL
JLCPCB Part #
C1816051
Description
-65℃~+175℃ 32.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors