RN50E3242BRE6
MFR.Part #
RN50E3242BRE6
JLCPCB Part #
C1807429
Description
-65℃~+175℃ 32.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors