RN50E2611FBSL
MFR.Part #
RN50E2611FBSL
JLCPCB Part #
C1426198
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors