RN50E30R1DRSL
MFR.Part #
RN50E30R1DRSL
JLCPCB Part #
C1810322
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors