RN50E3090BBSL
MFR.Part #
RN50E3090BBSL
JLCPCB Part #
C1435785
Description
-65℃~+175℃ 309Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors