ERC504K3200FHEK500
MFR.Part #
ERC504K3200FHEK500
JLCPCB Part #
C3419633
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS