RN50E2490FBSL
MFR.Part #
RN50E2490FBSL
JLCPCB Part #
C1426697
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors