RN50C2490FBSL
MFR.Part #
RN50C2490FBSL
JLCPCB Part #
C1425290
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors