RN50E2151FRE6
MFR.Part #
RN50E2151FRE6
JLCPCB Part #
C1796270
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors