RN50E20R0FRSL
MFR.Part #
RN50E20R0FRSL
JLCPCB Part #
C1806772
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors