RN50E20R0FBSL
MFR.Part #
RN50E20R0FBSL
JLCPCB Part #
C1426728
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors