RN50C6342FRSL
MFR.Part #
RN50C6342FRSL
JLCPCB Part #
C1794968
Description
-65℃~+175℃ 50mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors