RN50E2003BRE6
MFR.Part #
RN50E2003BRE6
JLCPCB Part #
C1809198
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors