RN50E1962FRSL
MFR.Part #
RN50E1962FRSL
JLCPCB Part #
C1806922
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors