RN50E1961FRSL
MFR.Part #
RN50E1961FRSL
JLCPCB Part #
C1806925
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors