RN50E1871FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E1871FRSL
JLCPCB Part #
C3382314
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors