RN50E1821BRSL
MFR.Part #
RN50E1821BRSL
JLCPCB Part #
C1816345
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors