RN50E1502FB14
MFR.Part #
RN50E1502FB14
JLCPCB Part #
C1413450
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors