BFC238055153
MFR.Part #
BFC238055153
JLCPCB Part #
C3789934
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 200V、400V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS