RN50E1472BRSL
MFR.Part #
RN50E1472BRSL
JLCPCB Part #
C1816264
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors