ERC55453R00BHEA500
MFR.Part #
ERC55453R00BHEA500
JLCPCB Part #
C3517588
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS