RN50E1331FRSL
MFR.Part #
RN50E1331FRSL
JLCPCB Part #
C3442415
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors