RN50C1242FBSL
MFR.Part #
RN50C1242FBSL
JLCPCB Part #
C1425806
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors