RN50E1181FRE6
MFR.Part #
RN50E1181FRE6
JLCPCB Part #
C1794227
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors