RN50E1102BB14
MFR.Part #
RN50E1102BB14
JLCPCB Part #
C1431424
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors