RN50C10R7FRSL
MFR.Part #
RN50C10R7FRSL
JLCPCB Part #
C1796109
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors