RN50E1051FRSL
MFR.Part #
RN50E1051FRSL
JLCPCB Part #
C1806969
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors