RN50E1002FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E1002FB14
JLCPCB Part #
C3437027
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors