Y07852K74000B9L
MFR.Part #
Y07852K74000B9L
JLCPCB Part #
C1466531
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS