RN50E1000BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E1000BRE6
JLCPCB Part #
C1807464
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors