RN50E1000FBSL
MFR.Part #
RN50E1000FBSL
JLCPCB Part #
C1434711
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors